-15%

Apila sohvapöytä NRO 30

Kotimainen Apila sohvapöytä tuotettaa kotiisi raikkautta, eleganttia ilmettä ja kaivattua säilytystilaa. Raikkaan valkoisen värinsä ansiosta Apila on helppo yhdistää monenlaiseen sisustukseen.

468,00 €

Osta nyt, maksa myöhemmin
Maksa 44,60 €/kuukausi 12 kuukautta (0% korko).
Aloitusmaksu: 0,00 €
Käsittelymaksu: 0,00 €
Yhteensä 529,60 € 12 kuukauden aikana.
Alin hinta 30 päivän aikana: 350,20 €
Arvioitu toimitusaika 10. - 24.11.2026
Tämän tuotteen toimituskulut:
Toimitustapa Hinta
Nouto myymälästä (Joensuu tai Lieksa) 0€
Toimitus kotiovelle 29,90€
Tuotetunnus (SKU): lmo_apil_30 Osasto: Avainsanat tuotteelle , , Tuotemerkki:

Kuvaus

Apila sohvapöytä– Siro ja ajaton kotimainen klassikko

Kotimainen Apila nro 30 -sohvapöytä yhdistää ajattoman muotoilun ja arjen käytännöllisyyden. Tämä Kauhajoella Leo-Matti Ojalan valmistama sohvapöytä on kestävä valinta niin työhuoneeseen kuin olohuoneenkin.

Valkoinen runko tuo tilaan raikkautta ja eleganttia tunnelmaa, ja se on helppo yhdistää kodin muuhun sisustukseen. Maalaisromanttisen kokonaisuuden viimeistelevät sirot, hopeanväriset metallivetimet. Vetolaatikkoon saa kätevästi paperit ja kaukosäätimet piiloon.

Huolellisesti tehty kotimainen sohvapöytä kestää aikaa niin laadukkaan rakenteensa kuin klassisen tyylinsä puolesta. Yhdistele muiden Apila- sarjan kalusteiden kanssa ja luo kotiisi harmoninen kokonaisuus!

Tekniset tiedot:

Mitat: Leveys 60 cm, syvyys 60 cm, korkeus 51 cm
Materiaali: MDF-levy ja kalustelevy.
Väri: Valkoinen, hopeanväriset metallivetimet
Valmistusmaa: Suomi (Avainlipputuote)
Toimitus: Osissa

Lisätiedot

Paino 20 kg (kilogramma)
Mitat 16 × 60 × 60 cm (senttimetri)